Plastová okna a dveře
interiérové dveře a zárubně
V košíku máte
celkem 0 položek
+420 734 388 930
info@kimbra.cz

Posuvné dveře
Rychnov nad Kněžnou

Posuvné dveře jsou elegantním řešením, jak ušetřit místo zejména v malých prostorech. Posuvné dveře se stávají standardem, jak v rodinných domech, panelových bytech, kancelářských a jiných budovách. Tento typ posuvných dveří Vám rádi představíme v našem prodejním místě, které se nachází v Obchodním domě Kněžna ve městě Rychnov nad Kněžnou. Následně Vám poradíme s výběrem vhodných posuvných dveří právě pro Vás a zajistíme dopravu a montáž u Vás doma.

Posuvné dveře dovedou opticky i ve skutečnosti zvětšit malé prostory. Existují dva typy posuvných dveří, a to posuvné dveře na stěnu a posuvné dveře do pouzdra.


Posuvné dveře na stěnu

Jednodušší variantou jsou posuvné dveře na stěnu. Tyto posuvné dveře se pohybují po kolejnici, která je upevněná na stěnu. V tomto případě jsou otevřené dveře na stěně vedle zárubně. Tento typ dveří je vhodný, pokud odsunuté dveře nevadí nábytku, nebo pokud chceme, aby dveře byly vidět jako ozdoba interiéru.


Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře do pouzdra jsou nákladnější variantou. Tyto dveře zmizí po otevření ve zdi. Tento typ dveří je ideální do místností, kde díky nábytku nezbývá na dveře místo.


Všechny nabízené dveře je možné dodat jako posuvné.
Nabídku našich dveří naleznete ZDE
© 2016 KIMBRA s.r.o.
Tvorba webových stánek: Lukáš Berger