Plastová okna a dveře
interiérové dveře a zárubně
V košíku máte
celkem 0 položek
+420 734 388 930
info@kimbra.cz

Plastová okna a dveře
Rychnov nad Kněžnou

Plastová okna za příznivé ceny v několika profilových řadách, ve kterých si vybere opravdu každý. Naše kvalitní a moderní plastová okna s celovýstužným profilem dokážou docílit výborné tepelné a hlukové izolace. Zároveň jsou tato plastová okna vysoce funkční a praktická a odolná proti stárnutí (únavě) materiálu a také vloupání. Celý sortiment si můžete prohlédnout níže na našich stránkách. Věříme, že na nich najdete informace, které hledáte a v případě, že se rozhodnete pro spolupráci s námi, že naše produkty plně naplní Vaše očekávání. Plastová okna, která nabízíme, si můžete prohléhnout zde nebo ve vzorkové prodejně Coma-Trade cz. v obchodním domě Kněžna ve městě Rychnov nad Kněžnou. Při výběru plastových oken se budeme snažit vyhovět Vašim individuálním požadavkům a nabídnout řešení, které bude pro Vás ideální. Následně Vám pomůžeme zakoupená okna dopravit až k Vám domů a tam je odborně a kvalitně namontovat.

Ceník plastových oken a dveří

Pokud chcete vytvořit kalkulaci na plastová okna nebo dveře, níže si prosím vyberte, o jaký produkt máte zájem a vyplňte nezávaznou cenovou poptávku.


Plastová okna GEALAN

jednodilneFix jednodilneSklopne jednodilneOteviraci jednodilneSklopneOteviraci
trojdilne dvojdilneFix dvojdilneStulp dvojdilneSloupek
dvojdilneStulpSvetlikOteviraci dvojdilneStulpSvetlik

Plastové dveře GEALAN

dvereRam dvereRam2 dvereRam3 dvereRam4
dvereRam5 dvereRam6

Balkonové dveře GEALAN

balkonyJednoOteviraci balkonyJednoSkopneOteviraci balkonyDvojdilneSkopneOteviraci balkonyDvojdilneSloupekSkopneOteviraci
balkonySestava balkonyPosuvne

Nabízíme plastová okna GEALAN - 4-7 komorové systémy

Profilový systém S 8000 IQ dokládá důslednou orientaci firmy GEALAN na potřeby trhu. Při konstrukci tohoto systému s dorazovým těsněním a konstrukční hloubkou 74 mm se firma soustředila na ekonomickou efektivnost a optimalizaci spotřeby materiálu – pro bezproblémové a ekonomicky efektivní zpracování ze strany výrobců oken.

Výhody systému S 8000 IQ:

  • konstrukční hloubka 74 mm zajišťuje dobrou tepelnou a protihlukovou izolaci
  • velká hlavní komora pro zabudování velkých ocelových výztuží
  • materiálově optimalizovaná geometrie profilů šetří zdroje a tím i životní prostředí
  • konstrukční hloubka 74 mm zajišťuje dobrou tepelnou a protihlukovou izolaci
geralanImg

  • velká hlavní komora pro zabudování velkých ocelových výztuží
  • materiálově optimalizovaná geometrie profilů šetří zdroje a tím i životní prostředí
  • pouze jedna vyztužovací ocel pro rámy, křídla a sloupky
  • volitelně zlepšené klima místností a zvýšený komfort bydlení pomocí patentovaného systému větrání GECCO – pro regulovanou výměnu vzduchu mezi interiérem a exteriérem
  • lze pořídit v mnoha acrylcolorových barvách a s fóliemi v dekoru dřeva

Domovní dveře S 8000 IQ s vynikající stabilitou

K dosažení potřebných statických vlastností uspořádal GEALAN přepážky svých domovních dveří v systému S 8000 IQ tak, aby bylo možné zabudovat pokud možno velkou výztuž. Tímto speciálním uspořádáním přepážek při konstrukční hloubce 74 mm lze využít ocel s o 30 % pevností v ohybu. Výztuže jsou k rychlé montáži zámku předfrézované. Držáky prahů, osvědčené již v jiných systémech GEALAN, zajišťují i v profilu S 8000 IQ těsně přiléhající spojení rámu domovních dveří a jejich prahu.
Aby se výrazně vylepšila tuhost proti torzi a pevnost rohů křídel domovních dveří, používají se vhodné svařovatelné spojovače. Rozsáhlá škála příslušenství umožňuje výrobu všech současných variant domovních dveří. Do profilu domovních dveří lze zabudovat všechna obvyklá kování a uzavírací mechanismy, a komerčně obvyklé výplně až do síly 40 mm. Domovní dveře v systému S 8000 IQ lze vyrobit tak, aby se otevíraly dovnitř nebo ven. Tento profil domovních dveří lze standardně pořídit v mnoha acrylcolorových barvách a dekorech dřeva.

geralanDvere
© 2016 KIMBRA s.r.o.
Tvorba webových stánek: Lukáš Berger